Limanowska Triada Artystyczna

W dniu 21 marca dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w konkursie recytatorskim realizowanym w ramach Limanowskiej Triady Artystycznej. Założeniem konkursu było dostarczanie przedszkolakom doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna utworów literackich, prezentacja umiejętności artystycznych oraz popularyzacja literatury wśród dzieci. Swoje umiejętności recytatorskie przedstawiło 12 przedszkolaków, w tym dwoje dzieci z naszego przedszkola: Blanka Golonka w wierszu L. J. Kerna „Żyrafa u fotografa” i Tomasz Radzik, który zdobył III miejsce za wiersz J. Tuwima „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci” Wybór laureatów był trudny, gdyż wszystkie prezentacje były na wysokim poziomie. Każdy z recytatorów zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów.

Gratulujemy!!!