Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swój dzień obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś, a o Jego święcie nie zapomniały przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 4. Wesoła zabawa rozpoczęła się od przywitania przybyłych dzieci wraz z ich przyjaciółmi – misiami, które w tym dniu były najważniejszymi gośćmi. Przedszkolaki odwiedził też „prawdziwy” Pluszowy Miś. Opowiedział on dzieciom o sobie oraz zaprosił wszystkich do wspólnych zabaw. Maluchy i średniaki obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu grupy starszaków, nie zabrakło też tortu dla misia, życzeń i wspólnego odśpiewania „Sto lat…” Zabawy z chustą animacyjną, zabawy i gry zręcznościowe, quiz wiedzy na temat misiów oraz zabawy i pląsy taneczne – to tylko niektóre  atrakcje przygotowane dla dzieci i wszystkich misiów! W podziękowaniu za odwiedziny w przedszkolu, „prawdziwy miś” otrzymał pyszny słoik miodu i zaproszenie na następne wesołe urodziny. To był dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń!