Aktualności: Grupa 1 - "Puchatki

WIELKANOCNE WARSZTATY

W ramach realizacji Programu Innowacji Pedagogicznej „Mali artyści” opracowanej przez nauczycieli naszego przedszkola w dn. 10.04 w grupie starszaków oraz w dn. 11.04 w grupach młodszych przeprowadzone zostały warsztaty  praktyczne z udziałem dzieci i ich rodziców. (więcej…)

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

Dzień 22 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna dla dzieci przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Odświętny strój, wystrój sali, a także ogromne zaangażowanie dzieci podkreśliły doniosłość wydarzenia. (więcej…)

WYCIECZKA NA CMENTARZ

               

       Święto Zmarłych, to czas, w którym odwiedzamy groby i wspominamy tych, którzy od nas odeszli. (więcej…)

Święto drzewa

Każdy przedszkolak dobrze wie, że drzewa należy chronić i kochać je.

                      My przedszkolaki drzewa kochamy i zginąć im nie damy!!!

 

 Nasze przedszkole już od wielu lat uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Edukacji  Ekologicznej organizowanej przez Klub Gaja pod hasłem  „Święto Drzewa” przypadający na dzień 10 października.  (więcej…)

Spotkanie z policjantami

Od początku roku szkolnego dzieci w naszym Przedszkolu poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim. (więcej…)

Legenda o smoku wawelskim

1 października 2018 r. do naszego przedszkola zawitał Teatrzyk Lalek  „Art cinema” z Nowego Sącza, który zaprezentował dzieciom „Legendę o smoku wawelskim.” (więcej…)

KONKURS RECYTATORSKI „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”

25 kwietnia 2018 r. w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Limanowej odbył się długo oczekiwany konkurs recytatorski pt. „ W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci oraz  kształtowanie wrażliwości  na piękno i bogactwo języka literackiego Konkurs aktywnie wspierali rodzice dbając o przygotowanie małych artystów do występu. (więcej…)

Dzień Ziemi

W naszym przedszkolu obchody Dnia Ziemi zorganizowane zostały 20 kwietnia. Była to wspaniała okazja, by zwrócić uwagę dzieci na podstawowe aspekty ochrony środowiska naturalnego. (więcej…)

Wesołego Alleluja!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,

składamy najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, radości, odpoczynku przy rodzinnym stole,

mnóstwo wiosennego optymizmu

oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

 życzą: Dyrekcja, oraz Pracownicy

     Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

WITAJ WIOSENKO

Wszystkie przedszkolaki ze swoimi paniami zebrały się w jednej sali naszego przedszkola, aby wspólnie powitać wiosnę. (więcej…)

Zakładamy zielony kącik

W minionym tygodniu dzieci zaprosiły do przedszkola wiosnę przez stworzenie zielonego kącika. Dowiedział się, jakie są etapy sadzenia i siania roślin oraz czego potrzebują rośliny do życia.  (więcej…)

Wizyta Mikołaja

 

Do naszego przedszkola trochę wcześniej bo 5 grudnia przybył Mikołaj ze swoim pomocnikiem – reniferem! (więcej…)

W środę 30 listopada w naszym przedszkolu zapanował tajemniczy nastrój. (więcej…)

Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 23 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna dla dzieci przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. (więcej…)

DZIEŃ MUZYKI

We wtorek nasze przedszkolaki przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. (więcej…)

Powitanie Jesieni

26 września 2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się impreza „Powitanie Jesieni” połączona z obchodami „Dnia Grzyba.” (więcej…)

Dzień Przedszkolaka

Bajeczna, kolorowa dekoracja, energiczna muzyka, konkursy i pokazy – to tylko niektóre atrakcje zorganizowane dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 4 w związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka (więcej…)