Aktualności: Grupa 1 - "Puchatki

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzień 22 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna dla dzieci przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Odświętny strój, wystrój sali, a także ogromne zaangażowanie dzieci podkreśliły doniosłość wydarzenia. (więcej…)

WYCIECZKA NA CMENTARZ

Święto Zmarłych, to czas, w którym odwiedzamy groby i wspominamy tych, którzy od nas odeszli. (więcej…)

Święto drzewa

Każdy przedszkolak dobrze wie, że drzewa należy chronić i kochać je.

My przedszkolaki drzewa kochamy i zginąć im nie damy!!!

Nasze przedszkole już od wielu lat uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Edukacji  Ekologicznej organizowanej przez Klub Gaja pod hasłem  „Święto Drzewa” przypadający na dzień 10 października.  (więcej…)

Spotkanie z policjantami

Od początku roku szkolnego dzieci w naszym Przedszkolu poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim. (więcej…)

Legenda o smoku wawelskim

1 października 2018 r. do naszego przedszkola zawitał Teatrzyk Lalek  „Art cinema” z Nowego Sącza, który zaprezentował dzieciom „Legendę o smoku wawelskim.” (więcej…)

KONKURS RECYTATORSKI „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”

25 kwietnia 2018 r. w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Limanowej odbył się długo oczekiwany konkurs recytatorski pt. „ W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci oraz  kształtowanie wrażliwości  na piękno i bogactwo języka literackiego Konkurs aktywnie wspierali rodzice dbając o przygotowanie małych artystów do występu. (więcej…)

Dzień Ziemi

W naszym przedszkolu obchody Dnia Ziemi zorganizowane zostały 20 kwietnia. Była to wspaniała okazja, by zwrócić uwagę dzieci na podstawowe aspekty ochrony środowiska naturalnego. (więcej…)

Wesołego Alleluja!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,

składamy najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, radości, odpoczynku przy rodzinnym stole,

mnóstwo wiosennego optymizmu

oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

życzą: Dyrekcja, oraz Pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

WITAJ WIOSENKO

Wszystkie przedszkolaki ze swoimi paniami zebrały się w jednej sali naszego przedszkola, aby wspólnie powitać wiosnę. (więcej…)

Zakładamy zielony kącik

W minionym tygodniu dzieci zaprosiły do przedszkola wiosnę przez stworzenie zielonego kącika. Dowiedział się, jakie są etapy sadzenia i siania roślin oraz czego potrzebują rośliny do życia.  (więcej…)