Aktualności: Grupa 2 - "Jeżyki"

WIELKANOCNE WARSZTATY

W ramach realizacji Programu Innowacji Pedagogicznej „Mali artyści” opracowanej przez nauczycieli naszego przedszkola w dn. 10.04 w grupie starszaków oraz w dn. 11.04 w grupach młodszych przeprowadzone zostały warsztaty  praktyczne z udziałem dzieci i ich rodziców. (więcej…)

Zajęcia kulinarne

Czwartkowe przedpołudnie, 4 kwietnia, przedszkolaki z grupy „Jeżyków” spędziły niezwykle pracowicie, przygotowując kruche ciasteczka. (więcej…)

WYCIECZKA DO KRYNICY

W dniu 28 marca przedszkolaki z grupy II i III oraz dzieci z oddziału „0” wybrały się na wycieczkę autokarową do Krynicy Zdroju, by zobaczyć niezwykłe łyżwiarskie widowisko teatralne w wykonaniu zawodowych łyżwiarzy, aktorów i akrobatów z całej Polski. (więcej…)

Konkurs kolęd i pastorałek

18 grudnia Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” zorganizowało VI Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”. (więcej…)

WYCIECZKA NA CMENTARZ

               

       Święto Zmarłych, to czas, w którym odwiedzamy groby i wspominamy tych, którzy od nas odeszli. (więcej…)

Wycieczka do Skansenu NA JĘDRZEJÓWCE

W środę 17 października oraz w czwartek 18 października starszaki i średniaki z naszego przedszkola pod opieką swoich pań wybrały się na wycieczkę do Laskowej, gdzie znajduje się prywatne muzeum – skansen Na Jędrzejówce. (więcej…)

Święto drzewa

Każdy przedszkolak dobrze wie, że drzewa należy chronić i kochać je.

                      My przedszkolaki drzewa kochamy i zginąć im nie damy!!!

 

 Nasze przedszkole już od wielu lat uczestniczy w Ogólnopolskim Programie Edukacji  Ekologicznej organizowanej przez Klub Gaja pod hasłem  „Święto Drzewa” przypadający na dzień 10 października.  (więcej…)

Spotkanie z policjantami

Od początku roku szkolnego dzieci w naszym Przedszkolu poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim. (więcej…)

Legenda o smoku wawelskim

1 października 2018 r. do naszego przedszkola zawitał Teatrzyk Lalek  „Art cinema” z Nowego Sącza, który zaprezentował dzieciom „Legendę o smoku wawelskim.” (więcej…)

KONKURS RECYTATORSKI „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”

25 kwietnia 2018 r. w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Limanowej odbył się długo oczekiwany konkurs recytatorski pt. „ W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci oraz  kształtowanie wrażliwości  na piękno i bogactwo języka literackiego Konkurs aktywnie wspierali rodzice dbając o przygotowanie małych artystów do występu. (więcej…)

Dzień Ziemi

W naszym przedszkolu obchody Dnia Ziemi zorganizowane zostały 20 kwietnia. Była to wspaniała okazja, by zwrócić uwagę dzieci na podstawowe aspekty ochrony środowiska naturalnego. (więcej…)

Wesołego Alleluja!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,

składamy najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, radości, odpoczynku przy rodzinnym stole,

mnóstwo wiosennego optymizmu

oraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

życzą: Dyrekcja, oraz Pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

WITAJ WIOSENKO

Wszystkie przedszkolaki ze swoimi paniami zebrały się w jednej sali naszego przedszkola, aby wspólnie powitać wiosnę. (więcej…)

GÓRNIK

W tym tygodniu grupa „Jeżyków” dowiedziała się, że praca w kopalni jest bardzo trudna i odpowiedzialna. (więcej…)

Wizyta Mikołaja

 

Do naszego przedszkola trochę wcześniej bo 5 grudnia przybył Mikołaj ze swoim pomocnikiem – reniferem! (więcej…)

W środę 30 listopada w naszym przedszkolu zapanował tajemniczy nastrój. (więcej…)

Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 23 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna dla dzieci przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. (więcej…)