Przedszkolaki na Ślubowaniu Klasy Pierwszej !

Przedszkolaki na Ślubowaniu Klasy Pierwszej !
W dniu 4 października starszaki ze swoimi paniami uczestniczyły w uroczystości przyjęcia najmłodszych uczniów do społeczności szkolnej, w większości absolwentów przedszkola. Po części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności odbyło się uroczyste ślubowanie a słowa przysięgi w ustach siedmiolatków – jeszcze nie tak dawno przedszkolaków, brzmiały niezwykle poważnie. Teraz z dumą mogą powiedzieć: – Jestem uczniem Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej!
Nasze przedszkolaki z przejęciem przyglądały się uroczystości, by na zakończenie pogratulować wszystkim pierwszakom i wręczyć słodkie bukiety przygotowane w przedszkolu.

Drodzy uczniowie klasy I !!!
Życzymy Wam dużo siły i wytrwałości w dążeniu do wiedzy. Niech każdy dzień Waszego pobytu w szkole będzie radosny i niezapomniany, a nauka będzie dla Was prawdziwą przyjemnością! I nadal odwiedzajcie nas w przedszkolu!

Skip to content