DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25.11.2016 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak z uśmiechem na twarzy przekraczał próg sali dzierżąc w ręce swojego pluszowego przyjaciela. Naszą imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Dzieci wspólnie złożyły urodzinowe życzenia wszystkim misiom, zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły tort. Następnie obejrzały inscenizację teatralną pt. „Pluszowy miś” w wykonaniu kolegów i koleżanek z grupy starszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy z chustą, konkursy, quizy. Powstawały również piękne portrety Misiów, których autorami były pani Lidia i pani Beata. Trzeba przyznać, że nasze artystki miały trudne zadanie, gdyż swoje dzieła rysowały z zasłoniętymi oczami. Po konkursach przedszkolaki wspólnie bawiły się i tańczyły na dyskotece „Pluszowego Misia”.

 

 

Skip to content