„Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś…”

20 grudnia Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” zorganizowało IV Międzyprzedszkolny  Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Gore gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś.” Występy małych artystów oceniało profesjonalne Jury. Na przegląd przybyły dzieci z wielu okolicznych przedszkoli prezentując bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych. Na scenie stanęły również dzieci z naszego przedszkola.

W kategorii dzieci młodszych duet „Puchatki” – Szymon  i Oliwia  zdobył IV miejsce, zaś w kategorii dzieci starszych zespół „Promyczki” w składzie Łucja , Jan, Filip  , Kacper  przepięknie wykonując kolędę pt:  „Wesoła nowina” zajął 1 miejsce.  Natomiast nasz solista Karol  śpiewając  kolędę pt. „Dnia jednego” również  zwyciężył w swojej kategorii wiekowej.  Szczególne podziękowania składamy dla taty i siostry Karola  oraz dziadka, siostry i brata Łucji  za akompaniament muzyczny.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Skip to content