Świąteczne pierniczki.

Święta tuż, tuż …. czas więc na pieczenie pierniczków, bo święta bez pierników to święta stracone:). W dniu 09 grudnia w ramach propagowania kreatywnego działania na rzecz wzmacniania więzi rodzinnych i integracji z przedszkolem po raz kolejny odwiedzili nas Rodzice aby z dziećmi upiec świąteczne pierniczki. Wspólne wałkowanie ciasta, wykrawanie różnorodnych kształtów dzięki niezliczonej ilości foremek, które dzieci przyniosły z domu – to dopiero była zabawa! Po upieczeniu ciasteczek w przedszkolnej kuchni przez panie kucharki, z wielkim zaangażowaniem i cierpliwością starszaki zdobiły swoje pierniczki kolorowymi posypkami, lukrowymi pisakami – powstawały prawdziwe dzieła sztuki! Wykonane przez dzieci pierniczki będą zdobić naszą przedszkolną choinkę.
Dziękujemy mamie Sandry W. i mamie Dawida K. za poświęcony czas dzieciom, przygotowanie produktów potrzebnych do wykonania pierniczków i ogromne zaangażowanie! 

 

Skip to content