Stroiki świąteczne – warsztaty florystyczne.

Rodzice starszaków ciągle starają się uatrakcyjnić nasze zajęcia! 12 grudnia w odwiedziny przybyła mama Natalii i Dawida B, która przekazała nam tajniki wykonania bardzo efektownych stroików bożonarodzeniowych. Nasza sala na czas warsztatów stała się pracownią artystyczną a dzieci zamieniły się w małych artystów. Zabawa przy stole pełnym świerkowych gałązek, szyszek, bombek i wstążek była niezwykle atrakcyjna dla przedszkolaków, które wg wskazówek z zapałem tworzyły swoje własne kompozycje poznając przy tym tradycje związane ze zbliżającymi się Świętami. Świąteczny nastrój udzielił się też pani dyrektor Dorocie Atłas, która aktywnie włączyła się w proponowane działania z zachwytem obserwując dzieła dzieci. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach akcji prowadzonej w naszym przedszkolu – „ Poznajemy pasje i zawody Rodziców”.
Wykonane stroiki z pewnością będą wspaniałą dekoracją świątecznego stołu!

Serdecznie dziękujemy pani Banach za wspólnie spędzony czas i niezwykle owocną współpracę.

 

Skip to content