Wizyta św. Mikołaja

W grudniu – jak dobrze wiecie,
święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie,
każde dziecko prezent dostanie.”

6 grudnia to chyba najweselszy i najbardziej rozpoznawalny dzień dla dzieciaków! Nie inaczej było i w tym roku. Do przedszkola trochę wcześniej bo 05 grudnia przybył Mikołaj ze swoim pomocnikiem – reniferem! Wszystkie przedszkolaki były podekscytowane wizytą tak zacnego gościa! A Mikołaj wysłuchał piosenki przygotowane przez dzieci i po zapewnieniach, że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, obdarował je oczywiście prezentami. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.
Dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy za rok…
Również bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za zakup i przygotowanie wspaniałych prezentów mikołajkowych!

Skip to content