Dzień Przedszkolaka

Bajeczna, kolorowa dekoracja, energiczna muzyka, konkursy i pokazy – to tylko niektóre atrakcje zorganizowane dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 4 w związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka przypadającego na dzień 20 września. W tym dniu wspólnie z dziećmi w szczególny sposób świętujemy to, że są przedszkolakami oraz przypominamy im o roli przedszkola w ich rozwoju i zdobywaniu konkretnych umiejętności. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnych zabaw. Zabawa z chustą animacyjną, rozwiązywanie zagadek, tańce
z balonami do muzyki dyskotekowej, rysowanie wizerunku przedszkolaka, gra „przedszkolak jedzie do przedszkola” były gwarancją niezapomnianych wrażeń, a radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Pan Dyrektor złożył życzenia przedszkolakom i wspólnie z wszystkimi pracownikami przedszkola odśpiewał gromkie „sto lat” dla swoich podopiecznych. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każde dziecko otrzymało medal „wesołego przedszkolaka” oraz balonik wypełniony marzeniami.

Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Przedszkolaka będzie wspominany przez naszych wychowanków przez długi czas.

Skip to content