DZIEŃ MUZYKI

We wtorek nasze przedszkolaki przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką.
A to wszystko za sprawą nasze miłego gościa Pana Jarosława Guzika, który jest muzykiem. Keyboard, puzon, skrzypce, gitara, werbel to tylko niektóre instrumenty, które dzieci mogły poznać i usłyszeć na żywo. Każde dziecko, miało możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach, odkrywając przy tym swój talent muzyczny. Razem stworzyliśmy prawdziwą orkiestrę. Przedszkolaki nie tylko uważnie słuchały utworów muzycznych, ale również aktywnie brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Zabawa była wyśmienita a dzieci radosne i zadowolone. Wspólną uroczystość zakończyły muzyczne pląsy.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi za przeprowadzone zajęcia muzyczno-rytmiczne. 

 

Skip to content