Dzień pluszowego misia

W dniu 27.11.2016 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak z uśmiechem na twarzy przekraczał próg sali dzierżąc w ręce swojego przyjaciela Misia. Dzieci wspólnie złożyły urodzinowe życzenia wszystkim misiom, zaśpiewały „Sto lat.” Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy z chustą, konkursy, quizy. Powstawały również piękne portrety Misiów, których autorami były pani Edyta i pani Ania. Trzeba przyznać, że nasze artystki miały trudne zadanie, gdyż swoje dzieła rysowały z zasłoniętymi oczami. Po konkursach przedszkolaki wspólnie bawiły się i tańczyły na dyskotece „Pluszowego Misia.”

Skip to content