Wizyta Mikołaja

 

Do naszego przedszkola trochę wcześniej bo 5 grudnia przybył Mikołaj ze swoim pomocnikiem – reniferem! Wszystkie dzieci były podekscytowane wizytą tak zacnego gościa  i od samego rana z niecierpliwością spoglądały na drzwi oraz nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. W tym dniu na dzieci czekało wiele niespodzianek. Nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w Festynie Mikołajkowym. Po śniadaniu udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie można było trochę poszaleć na dmuchanym placu zabaw z kolorowymi zjeżdżalniami. Zabawa dostarczyła dzieciom dużo radości, a uśmiech gościł na twarzy każdego dziecka. Następnie udaliśmy się do przedszkola na spotkanie ze Św. Mikołajem, który z uwagą wysłuchał piosenek przygotowanych przez dzieci  i po zapewnieniach, że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, obdarował je oczywiście prezentami. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy za rok…

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za zakup i przygotowanie wspaniałych prezentów mikołajkowych!

 

Skip to content