Bal karnawałowy

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Każdy przedszkolak niezwykle przejęty przekraczał progi przedszkola z niecierpliwością oczekując na wspólną zabawę. Dzieci przebrane były za postaci ze znanych bajek, były: królewny, księżniczki, rycerze, piraci, policjanci, i kilku Spider-Manów, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich bohaterów.
Zimowy wystrój sali wprowadził wszystkich pozytywny nastrój oraz zachęcał do karnawałowego szaleństwa. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo i wesoło, wszyscy bawili się znakomicie, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Skoczne tańce, barwne korowody sprawiły dzieciom wiele radości. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Składamy również serdeczne podziękowania naszym wspaniałym sponsorom, bez których nie byłoby tej wspaniałej imprezy. Firmie „REM-SAM”, „EMITER” oraz Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej.

Skip to content