Dzień Babci i Dziadka

24 i 26 stycznia w naszym przedszkolu znowu było wyjątkowo! Z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się wspaniała uroczystość podczas której zaproszeni Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Spotkanie rozpoczął pan dyrektor Albert Golonka wraz z panią v-ce dyrektor  Dorotą Atłas witając wszystkich Gości składając Im najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnucząt. Przed liczną widownią dzieci przedstawiły repertuar składający się z występów słowno-muzycznych, wierszy, tańców oraz życzeń. Starszaki brawurowo zaprezentowały  swój kunszt aktorski w przedstawieniu pt. „Zima”, maluszki i średniaki z przejęciem recytowały wierszyki i śpiewały piosenki a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod Ich adresem. Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni, a dzieci cieszyły się, że mogą  w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babć i Dziadków. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne radości, szczęścia i dumy ze swoich wnuków!

 

 

Skip to content