Międzyprzedszkolny konkurs recytatorski „Maria Konopnicka na wesoło”

28 lutego dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 brały udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Maria Konopnicka na wesoło”. Organizatorami byli: Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej mgr Kazimiera Zięba oraz mgr Bogumiła Śliwa. Konkurs odbył się był po raz pierwszy i jak zapewniali organizatorzy nie po raz ostatni. W konkursie mogły brać udział dzieci 5 – letnie, oraz dzieci 6- letnie. W skład jury weszły: mgr inż. Urszula Potoniec – nauczyciel przedszkola ,mgr Sara Nowak – logopeda, mgr Agnieszka Tokarczyk – Palej – polonistka.
Dzieci przygotowały się do konkursu bardzo solidnie, poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki. Jury po długich naradach wyłoniło zwycięzców.

W kategorii dzieci 5 – letnich:
I miejsce – Monika Pławecka;
III miejsce – Alicja Rosiek; Oliwia Ryś;

W kategorii dzieci 6 – letnich:
I miejsce – Blanka Golonka, Tomasz Radzik;
II miejsce – Wiktoria Wilczek;
III miejsce – Dominik Wilczek;

Udział w konkursie umożliwił dzieciom zaprezentowanie swoich zdolności artystycznych, pokonać tremę, oraz udowodnić, że poezja nie jest im straszna. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody i piękne dyplomy.

GRATULUJEMY!!!

  

Skip to content