Przedstawienie pt. „Smok Wawelski”

Dnia 22 czerwca 2018 roku w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Limanowej po raz kolejny mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny rodziców naszych przedszkolaków. Tym razem przedstawiona została inscenizacja legendy o smoku wawelskim  przygotowana pod kierunkiem nauczycielki najmłodszej grupy przedszkolaków Pani Joanny. Całe przedsięwzięcie owiane było wielką tajemnicą i dopiero w dniu występu dzieci dowiedziały się kto pojawi się na scenie. Przedszkolaki były  zaskoczone, a przedstawienie przyniosło im wiele radości.

„Smok Wawelski” to przedstawienie przygotowane na podstawie legendy krakowskiej. Bajka opowiada przygodach dzielnego szewczyka, który dzięki swojemu sprytowi pokonał smoka.

Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie.   Doskonałą grę rodziców uzupełniły świetnie dobrane stroje i rekwizyty. Przedszkolaki  z zapartym tchem i z niecierpliwością obejrzały spektakl.  Dostarczyło ono dzieciom, a także aktorom wiele radości oraz pozytywnych wrażeń.  Gromkie brawa były podziękowaniem za wielotygodniową pracę.

Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie przedstawienia.

Skip to content