PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

Dzień 22 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna dla dzieci przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Odświętny strój, wystrój sali, a także ogromne zaangażowanie dzieci podkreśliły doniosłość wydarzenia.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Pana Dyrektora i Pasowania, każdego nowo przybyłego do przedszkola dziecka na oficjalnego Przedszkolaka.

 Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny, po którym złożyły uroczystą przysięgę i otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość w dużym stopniu stanowiła zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Była również świetną okazją do poznania, nabytych przez trzy miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci.

Kochane dzieci witamy Was w gronie przedszkolaków i życzymy słonecznych i radosnych chwil spędzonych na nauce i zabawie.

Bardzo dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie.

 

 

Skip to content