WSPÓLNIE UCZCIJMY 100-LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

DYREKCJA oraz NAUCZYCIELE ZSP NR 4 i PRZEDSZKOLA NR 4 w LIMANOWEJ

serdecznie zapraszają dzieci, młodzież, rodziców, dziadków oraz wszystkich zainteresowanych na obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz na program wspólnego śpiewania piosenek i pieśni patriotycznych „Tobie POLSKO śpiewamy”.

Plan uroczystości:

15.45 – zbiórka przed szkołą i wspólny przemarsz do kościoła

16.00 – Msza Św. w kościele parafialnym pw. Wszystkich Świętych

16.45 – Apel Poległych przy Pomniku Legionistów

ok.17.30 – wieczornica patriotyczna „Tobie Polsko śpiewamy”

Wspólnie uczcijmy tę radosną rocznicę! Swoją obecnością nauczmy dzieci nowoczesnego patriotyzmu, pamiętając o słowach marszałka Józefa Piłsudskiego Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszłości.”

Zapraszamy!

 

Skip to content