WIELKANOCNE WARSZTATY

W ramach realizacji Programu Innowacji Pedagogicznej „Mali artyści” opracowanej przez nauczycieli naszego przedszkola w dn. 10.04 w grupie starszaków oraz w dn. 11.04 w grupach młodszych przeprowadzone zostały warsztaty  praktyczne z udziałem dzieci i ich rodziców. Celem tego rodzaju zajęć jest  umożliwienie rodzicom bezpośredniego wglądu w życie przedszkola, integrowanie społeczności przedszkolnej – rodziców- nauczycieli – dzieci, a przede wszystkim możliwość spędzenia czasu w sposób twórczy i kreatywny. Nasze sale na czas warsztatów zamieniły się w pracownie artystyczne, a dzieci i ich rodzice w profesjonalnych artystów! Zabawa przy stołach pełnych gałązek bukszpanu, jajek, kolorowych bibuł i wstążek była niezwykle atrakcyjna dla wszystkich uczestników. Powstały bogato ustrojone palmy wielkanocne, kurczaczki, papierowe koszyczki, króliczki, które będą ozdobą wielkanocnych stołów.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas i niezwykle owocną współpracę!

 

Skip to content