MIKOŁAJKI 2019

Do naszego przedszkola trochę wcześniej bo 5 grudnia przybył Mikołaj ze swoim pomocnikiem – Elfem!Wszystkie dzieci były podekscytowane wizytą tak zacnego gościa  i od samego rana z niecierpliwością spoglądały na drzwi oraz nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. W tym dniu na dzieci czekało wiele niespodzianek. Po śniadaniu odwiedził nas Mikołaj, który po zapewnieniach dzieci, że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, obdarował je oczywiście prezentami. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w Festynie Mikołajkowym organizowanym na terenie ZSP nr 4. Udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie można było trochę poszaleć na dmuchanym placu zabaw z kolorowymi zjeżdżalniami. Zabawa dostarczyła dzieciom dużo radości, a uśmiech gościł na twarzy każdego dziecka.

Dziękujemy Mikołajowi i zapraszamy za rok…

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za zakup i przygotowanie wspaniałych prezentów mikołajkowych!

 

Skip to content