PIERWSZE MIEJSCE GRUPY KOLĘDNICZEJ „PROMYCZKI” W KONKURSIE SZOPEK I GRUP KOLĘDNICZYCH!

22 grudnia 2019 r. w Domu Pielgrzyma przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej odbył się Konkurs Szopek i Grup Kolędniczych.  Organizatorem konkursu była Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej oraz Urząd Miasta Limanowa. Nasze przedszkole na konkursie było reprezentowane przez grupę kolędniczą „Promyczki” w skład której wchodziły dzieci 5 i 6-letnie uczęszczające do grupy II i III. Celem Konkursu było kultywowanie i upowszechnianie tradycji kolędowania. Nasze przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, w którym zaśpiewały dwie kolędy: „Dnia jednego o północy” i „Gdy się Chrystus rodzi” oraz złożyły wszystkim noworoczne życzenia.

Gratulujemy!!!!