Konkurs recytatorski „Maria Konopnicka na wesoło”.

5 marca dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 brały udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Maria Konopnicka na wesoło”. Organizatorami byli: Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej mgr Kazimiera Zięba oraz mgr Bogumiła Śliwa.  W konkursie mogły brać udział dzieci 5 – letnie, oraz dzieci 6- letnie.
Dzieci przygotowały się do konkursu bardzo solidnie, poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki. Jury po długich naradach wyłoniło zwycięzców.

W kategorii dzieci 5 – letnich:
I miejsce – Anna Zimniewska;
II miejsce – Martyna Ryś;

III miejsce – Artur Ciba.

W kategorii dzieci 6 – letnich:
I miejsce – Amelia Borycz, Szymon Jurek;
III miejsce – Maja Topa;

IV miejsce – Alan Kowalski.

Udział w konkursie umożliwił dzieciom zaprezentowanie swoich zdolności artystycznych, pokonać tremę, oraz udowodnić, że poezja nie jest im straszna. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody i piękne dyplomy.

GRATULUJEMY!!!