NARESZCIE WAKACJE

„Wspomnienia”
Rozmawiamy z dzieckiem na temat minionego roku przedszkolnego: co mile wspomina, czy pamięta jakieś wspólne zabawy i uroczystości, z kim się zaprzyjaźniło, itp. Następnie prosimy dziecko o dokończenie zdań:
– Dobrze było być przedszkolakiem, bo…
– W tym roku najbardziej podobało mi się…
–  Zadanie, które najbardziej lubię…
–  Być dyżurnym to znaczy…

– Najbardziej w przedszkolu lubiłem/lubiłam bawić się w…
– Wycieczka, o której nie zapomnę…
– Lubię swoje przedszkole, ponieważ…
Można też wspólnie z dzieckiem pooglądać zdjęcia – nie tylko z minionego roku szkolnego – zamieszczone na stronie przedszkola.

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!
Rok szkolny dobiegł końca. Wszyscy wykazaliście się ogromną pracowitością – mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią dzielnie poszerzaliście swoje wiadomości i rozwijaliście umiejętności wykonując z rodzicami zadania, które proponowałyśmy. Dziękujemy za to z całego serca!

Wam i waszym rodzicom życzymy zdrowych, spokojnych i udanych wakacji!