Projekt „Poznaj Małopolskę Jana Pawła II”

Przedszkolaki z grupy „Promyczków” i „Smerfów” w miesiącu maju będą uczestniczyć w projekcie edukacyjnym pt. „Poznaj Małopolskę Jana Pawła II”, który jest wspólną inicjatywą RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Celem projektu jest zapoznanie dzieci z życiem, miejscami i osobami związanymi z Janem Pawłem II – jednym z największych Polaków współczesnej historii, który w październiku 2020 roku, na wniosek Marszałka Województwa Małopolskiego – Witolda Kozłowskiego, został ogłoszony Patronem Małopolski.

Przedszkolaki, codziennie – od poniedziałku do piątku, przez cały miesiąc maj, słuchać będą audycji poświęconych osobie Jana Pawła II, emitowanych na falach radia RDN. W realizacji projektu wykorzystane zostaną specjalne kolorowanki, nawiązujące do tematyki poruszanej w audycjach, przekazane dzieciom przez Urząd Miasta Limanowa.

Skip to content