Konkurs recytatorski „Polscy poeci dzieciom”

18 maja w naszym przedszkolu już po raz piąty odbył się długo przez wszystkich wyczekiwany konkurs recytatorski pt. „Polscy poeci dzieciom”. Jego celem była popularyzacja poezji dziecięcej wśród najmłodszych oraz prezentacja umiejętności artystycznych dzieci. Konkurs aktywnie wspierali rodzice, dbając o przygotowanie małych artystów do występu. Jak co roku, poziom interpretacji utworów był bardzo wysoki.

W zmaganiach konkursowych wzięło udział 33 dzieci z poszczególnych grup.

Jury w składzie:
• p. Danuta Ługowska
• p. Jolanta Szumilas
• p. Elżbieta Kołodziej

wyłoniło następujących laureatów:

w kategorii dzieci 3-letnich:
I miejsce – Karolina Radzik
II miejsce – Joanna Golonka
III miejsce – Jakub Zelek

w kategorii dzieci 4-letnich:
I miejsce – Karolina Kociołek
II miejsce – Małgorzata Topa
III miejsce – Patryk Piela

w kategorii dzieci 5-letnich:
I miejsce – Łukasz Radzik
II miejsce – Bartosz Garbień
III miejsce – Daniel Wilczek

w kategorii dzieci 6-letnich:
I miejsce – Anna Zimniewska
II miejsce – Martyna Ryś
III miejsce – Maria Sobuś i Filip Uryga

Laureaci otrzymali dyplomy oraz piękne nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy konkursu zdobyli wyróżnienia i również otrzymali upominki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom – firmom: N.O.W.I., talonik.pl -zakupy za rogiem, MultiPak, RUTECH TECHNOLOGIA BLIŻEJNAS, Państwu Monice i Krzysztofowi Zimniewskim, Radzie Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 4 za życzliwość i wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwy był zakup atrakcyjnych nagród dla dzieci biorących udział w konkursie.

Podziękowania składamy również wszystkim Rodzicom, którzy tak pięknie przygotowali swoje dzieci do występów oraz Paniom z Jury za zaangażowanie i poświęcony nam czas.

KOCHANE PRZEDSZKOLAKI! JESTEŚMY DUMNE Z WASZEJ ODWAGI I ZAPREZENTOWANYCH UMIEJĘTNOŚCI. ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!