„Promyczki” żegnają przedszkole

W czwartek, 24 czerwca, grupa „Promyczków” uroczyście pożegnała się z przedszkolem, paniami i młodszymi kolegami. Kończąc czteroletni okres edukacji przedszkolnej, starszaki pięknym programem artystycznym podziękowały wszystkim za opiekę, troskę i wychowanie. Pan Dyrektor Albert Golonka życzył absolwentom udanego wakacyjnego wypoczynku i powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych. Na pamiątkę lat spędzonych w przedszkolu, starszaki otrzymały dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców, a po zakończonej uroczystości razem z wychowawczyniami udały się do pobliskiej lodziarni na ostatnie wspólne lody.

Dzisiejsza impreza była również okazją do wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych laureatom Spotkań Śpiewających Dzieci oraz przekazania informacji o zwycięstwie naszego przedszkola w Dziecięcej Triadzie Artystycznej i zdobyciu głównej nagrody – bonu o wartości 1500 zł (środki te zostaną przeznaczone na zakup kamery).

GRATULUJEMY PROMYCZKOM UDANEGO WYSTĘPU I ŻYCZYMY SAMYCH SZÓSTEK W SZKOLE!

Skip to content