Sukcesy przedszkolaków w tegorocznej edycji Dziecięcej Triady Artystycznej

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 4 zaprezentowały swoje talenty recytatorskie i wokalne w Dziecięcej Triadzie Artystycznej, corocznie organizowanej przez Limanowski Dom Kultury. Tym razem, ze względu na trwającą pandemię i wynikające z niej obostrzenia, konkursy zostały przeprowadzone w formule online.

27 maja rozstrzygnięto Mały Konkurs Recytacji Poezji Dla Dzieci,  w którym to II miejsce (ex aeqo z innymi uczestnikami) zajął Łukasz Radzik. III miejsce (również ex aeqo z innymi uczestnikami) otrzymała Marysia Sobuś.

2 czerwca powołana przez organizatora Komisja wyłoniła laureatów Spotkań Śpiewających Dzieci. W kategorii SOLIŚCI I miejsce (ex aeqo z innymi uczestnikami) zajęła Ania Zimniewska, II miejsce natomiast (również ex aeqo) przyznano Michałowi Włodarczykowi. W kategorii ZESPOŁY najlepszym okazał się zespół „Promyczki” w skałdzie: Marysia Sobuś, Liliana Sikora, Natalia Jędrzek, Ania Zimniewska, Michał Włodarczyk, Martyna Ryś, Amelka Juszkowicz, zajmując tym samym I miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym przedszkolakom!

 

Skip to content