Spotkanie z policjantem

21 września dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 miały okazję spotkać się z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Pan policjant przypomniał przedszkolakom najważniejsze zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach, konieczności używania fotelików  i zapinania pasów podczas jazdy samochodem oraz zachęcił do noszenia elementów odblaskowych. Spotkanie zakończyło się wspólnym spacerem  na pobliskie pasy, gdzie przedszkolaki miały okazję przećwiczyć właściwe przechodzenie na drugą stronę ulicy. Dzieci otrzymały od policjanta opaski odblaskowe i zobowiązały się do sumiennego przestrzegania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz przypominania o nich dorosłym.