Zajęcia biblioteczne w ramach projektu edukacyjnego „Co słonko widziało”

Z końcem października „Promyczki” uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych, przeprowadzonych przez Panią Wicedyrektor Dorotę Atłas. Miały one na celu przybliżenie przedszkolakom postaci Marii Konopnickiej – autorki pięknych wierszy dla dzieci. Były również jednym z działań w ramach projektu edukacyjnego „Co słonko widziało”. Pani Dorota bardzo miło ugościła przedszkolaków w bibliotece i w ciekawy sposób opowiedziała o życiu i twórczości poetki. Przeczytała też dzieciom kilka popularnych utworów jej autorstwa: „Poranek”, „Jesienią”, „Pojedziemy w cudny kraj”. Podczas spotkania w bibliotece przedszkolaki wysłuchały również nagrania „Roty” – znanej pieśni patriotycznej, której słowa napisała Maria Konopnicka.

Dziękujemy Pani Wicedyrektor za poświęcony nam czas!

Skip to content