Międzyprzedszkolny Konkurs Polskiej Piosenki Patriotycznej

24 listopada, w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Limanowej, odbył się IV Międzyprzedszkolny Konkurs Polskiej Piosenki Patriotycznej „W MALEŃKIM SERCU WIELKA OJCZYZNA”. Nasze przedszkole reprezentowały trzy utalentowane wokalistki. Olivia Ociepka wystąpiła z piosenką „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”, natomiast Oliwia Szewczyk i Karolinka Radzik zaśpiewały utwór pt. „Warszawskie dzieci”. Komisja konkursowa, po przesłuchaniu wszystkich uczestników, wyłoniła laureatów w trzech kategoriach wiekowych. Nasze dziewczynki zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych i zajęły czołowe miejsca:

  • Olivia Ociepka – I MIEJSCE (sześciolatki),
  • Karolina Radzik – I MIEJSCE (czterolatki),
  • Oliwia Szewczyk – III MIEJSCE (pięciolatki).

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu, a naszym małym artystkom życzymy kolejnych, tak wspaniałych sukcesów!

Skip to content