Spotkanie przy wigilijnym stole

21 grudnia wszystkie przedszkolaki zgromadziły się na odświętnie udekorowanej jadalni, by tradycyjnie uczestniczyć w przedszkolnej Wigilii. Spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor, który w imieniu swoim i Pani Wicedyrektor złożył dzieciom i pracownikom życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Tradycję składania świątecznych życzeń podtrzymały również przedszkolaki recytując okolicznościowe wierszyki. Następnie wszyscy zasiedli do uroczystego wigilijnego obiadu, a po nim ze smakiem zjedli deser przygotowany przez mamę Marcinka z grupy „Smerfów”. Nie zabrakło również kolędowania. Laureatka konkursu „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś” – Zosia przepięknie zaśpiewała kolędę „Gdy śliczna Panna”, a zespół „Promyczki” wykonał swój popisowy numer „Skrzypi wóz”. Czas Wigilii upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy poczuliśmy, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami!

Skip to content