Sukces Zosi Janoty w Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Chatka Małego Skrzatka w Mordarce już po raz dziewiąty zorganizowało Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś”. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, tegoroczna edycja konkursu odbyła się w formie online. Nasze przedszkole reprezentowali: Zosia Janota, śpiewając kolędę „Gdy Śliczna Panna” oraz zespół PROMYCZKI w składzie: Michał Pławecki, Jagoda Górczyk, Julia Maśnica, Daniel Wilczek, Kornelia Uryga, Hania Golonka, Łukasz Radzik, Zosia Janota, Olivia Ociepka, Kuba Wojsław, Karolina Kociołek, Bartosz Garbień, Natalka Ptaszek, Nikola Wójcik, Dawid Podgórny, Tosia Golonka, Emilka Dudek, Adrian Giza, Ola Bodziony, Rafał Pytel, Gosia Topa, Tosia Bartusiak, Ania Trzupek, Gabrysia Rutka, Daria Lis, który wykonał utwór „Skrzypi wóz”. 14 grudnia komisja konkursowa powołana przez organizatora , po wysłuchaniu nagrań nadesłanych przez różne placówki, wyłoniła laureatów.

W kategorii SOLOŚCI (grupa starsza) ZOSIA JANOTA zajęła I miejsce, za które otrzymała dyplom i wspaniałe nagrody rzeczowe. 

Zespół PROMYCZKI został nagrodzony wyróżnieniem i nagrodą książkową.

Gratulujemy naszym małym artystom oraz zapraszamy do obejrzenia występów konkursowych!

Skip to content