Kartki z emocjami w grupie „Smerfów”

Od września 2020 roku dzieci z grupy Smerfów biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym o nazwie Emocja. Ma on na celu kształtowanie postaw społecznych u dzieci i wychowanie ich do wartości takich, jak tolerancja, akceptacja, wyrozumiałość, szacunek i wrażliwość.

 
W ramach tego projektu dzieci wzięły udział w akcji pt.: „Kartki z Iskierkami Emocji”. Jej celem było sprawienie radości osobom, do których kartki wysłano oraz uwolnienie kreatywności i pomysłowości wykonawców kartek, a także nawiązanie współpracy z rówieśnikami, uczniami z innej placówki oświatowej na terenie Polski. Naszym partnerem w wymianie kartek zostało Publiczne Przedszkole w Policach- grupa Wiewiórki.
W wykonanie kartek uczniowie włożyli dużo pracy i serca, aby na twarzach swoich rówieśników pojawił się uśmiech, a podczas czytania życzeń przepełniały ich same pozytywne emocje.
Smerfy otrzymały również kartki świąteczne od dzieci z partnerskiego przedszkola. Sprawiło im to bardzo dużo radości.
E. Orzeł-Pociecha
Skip to content