„Promyczki” znów na podium – I miejsce w PREZENTACJACH TANECZNYCH DZIECI!!!

W dniu dzisiejszym przedszkolaki z najstarszej grupy zaprezentowały swoje umiejętności podczas konkursu „Prezentacje Taneczne Dzieci”, zorganizowanego przez Limanowski Dom Kultury w ramach Dziecięcej Triady Artystycznej. Poziom konkursu był wysoki, a występy uczestników oceniali profesjonaliści. Nasze przedszkolaki zachwyciły wszystkich przepięknie wykonanymi dwoma układami tanecznymi. Za nastrojowego walca do utworu „Perfect” (Ed Sheeran) otrzymały I miejsce, a za taniec nowoczesny do piosenki „Sofia” (Alvaro Soler) – wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy małym artystkom i artystom!

Ogromne podziękowania składamy mamie Zosi oraz wszystkim rodzicom za zorganizowanie efektownych strojów do tańców i pomoc w opiece nad dziećmi podczas konkursu. Dziękujemy również pani Marzenie za zrobienie opasek do włosów i eleganckich much dla chłopców.

Skip to content