I miejsce „Promyczków” w konkursie PREZENTACJE ARTYSTYCZNE DZIECI!!!

W dniu dzisiejszym, w Limanowskim Domu Kultury, odbył się ostatni z cyklu czterech konkursów Dziecięcej Triady Artystycznej. Tym razem wnikliwej ocenie specjalnie powołanej komisji artystycznej podlegały umiejętności aktorskie uczestników. Nasze przedszkole reprezentowała dwudziestoosobowa grupa dzieci z oddziału IV. „Promyczki” wystąpiły na scenie z przedstawieniem teatralnym pt. „Królewna Śnieżka”. Długie i męczące próby nie poszły na marne, a nasi mali artyści zachwycili wszystkich wspaniałą grą aktorską, ogromnym wyczuciem i umiejętnością odnalezienia się na dużej scenie. Ich ciężka praca zaowocowała zdobyciem I miejsca !!! Grupa otrzymała pamiątkowy dyplom, statuetkę, nagrody rzeczowe oraz voucher na dowolny spektakl z repertuaru Teatru Nowego. 

Serdeczne podziękowania składamy na ręce wszystkich osób, które od samego początku z ogromną życzliwością wspierały nas w tej teatralnej przygodzie. W szczególności dziękujemy rodzicom Łukasza R., mamie Oli, mamie Hani G. oraz pani Asi z grupy „Puchatków” – za cenne wskazówki i fachową pomoc podczas prób, wykonanie przepięknej scenografii, zorganizowanie transportu dekoracji, opiekę nad dziećmi podczas konkursu. Dziękujemy również wszystkim pozostałym rodzicom za utrwalanie ról, przygotowanie odpowiednich strojów i rekwizytów oraz dzisiejszą obecność na sali widowiskowej. Bez Państwa wsparcia nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu!!!

B. Brajner, J. Golonka

Skip to content