Rozpoczęcie roku!

Drodzy Rodzice!

Pierwszy września zbliża się wielkimi krokami i już wkrótce Wasze pociechy po radosnej wakacyjnej przerwie zawitają w progach naszego przedszkola.

Oto kilka ważnych informacji:

  • Przedszkole jest czynne w godzinach: 6.30 – 17.00 (także w dniu 1 września). Prosimy o przyprowadzanie dzieci na godzinę zadeklarowaną we wniosku.

 

  • Dzieci z grupy „Promyczków”, „Smerfów” i „Pszczółek”, w godzinach: 6.30 – 7.00 gromadzą się w budynku przedszkola – o godz. 7.00 przechodzą z nauczycielką do swoich sal na terenie szkoły („Smerfy” do godz. 8.00 zostają na sali „Promyczków”).

 

  • 1 września najstarsze grupy, czyli „Promyczki” i „Smerfy” uczestniczą we Mszy Św. w kościele parafialnym – zbiórka w salach z wychowawcami grup o godz. 7.30, wyjście do kościoła razem z uczniami ZSP nr 4 – godz. 7.45. Prosimy o odświętne ubranie dzieci.

 

  • Jeżeli ktoś z rodziców chciałby uczestniczyć z dzieckiem we Mszy Św. inaugurującej nowy rok szkolny, może przyprowadzić dziecko do przedszkola po jej zakończeniu.
Skip to content