Pasowanie na Przedszkolaka

 16 listopada odbyła się pierwsza ważna dla dzieci przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Odświętny strój, wystrój sali, a także ogromne zaangażowanie dzieci podkreśliły doniosłość wydarzenia.
Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie, że od dziś pięknie będą uczestniczyć w życiu przedszkolnym.
W dalszej części Pan Dyrektor dokonał uroczystego Pasowania, każdego nowo przybyłego do przedszkola dziecka na oficjalnego Przedszkolaka. Na pamiątkę tego pięknego wydarzenia, każdy otrzymał dyplom i medal.
Uroczystość w dużym stopniu stanowiła zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu.

Skip to content