LAPBOOK Promyczków zdobył III miejsce!

Grupa Promyczków zajęła III miejsce w I edycji czytelniczego konkursu plastycznego na lapbooka pod hasłem „Bohaterowie przedszkolnej biblioteczki”, zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Limanowej, przy współpracy z Limanowskim Domem Kultury. Konkurs miał zasięg powiatowy, więc tym bardziej cieszymy się, że praca naszych przedszkolaków została tak wysoko oceniona! W poniedziałek, 5 grudnia, Gabrysia Rutka i Gosia Topa podczas uroczystego podsumowania konkursu – w imieniu całej grupy – odebrały pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe.

Lapbooka Promyczków oraz wszystkie inne prace biorące udział w konkursie można oglądać na wystawie pokonkursowej w Bibliotece Pedagogicznej do 31 grudnia. Serdecznie zapraszamy!