Pani Lucynko, dziękujemy!

26 lutego cała społeczność Miejskiego Przedszkola nr 4 pożegnała odchodzącą na zasłużoną emeryturę p. Lucynę Wilk. P. Dyrektor – Albert Golonka – w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników podziękował p. Lucynie za wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie dzieci, otwarte serce, ogromny profesjonalizm i troskę o sprawy przedszkola. Wyrazy uznania oraz życzenia szczęścia i spokoju na emeryturze złożyli również: p. Wicedyrektor Dorota Atłas, przedstawiciele Rady Rodziców – p. Edyta Wyżycka i p. Daniel Łącki oraz Samorząd Uczniowski. Na koniec głos zabrały przedszkolaki, prezentując krótki program artystyczny.

Pani Lucynko!

Życzymy, aby dalsze lata upływały Ci w zdrowiu i spokoju, a czas emerytury pozwolił na realizację pasji i zainteresowań. Pamiętaj, że progi naszego przedszkola są dla Ciebie otwarte i zawsze będziesz w nim miłym gościem!

Skip to content