Koncert z okazji Dnia Mamy i Taty oraz uroczyste podsumowanie Dziecięcej Triady Artystycznej

23 maja, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu laureatów tegorocznej Dziecięcej Triady Artystycznej. Tym razem młodzi artyści z limanowskich szkół i przedszkoli wystąpili dla swoich rodziców i w ten sposób uczcili ich majowe święto. W tym szczególnym wydarzeniu uczestniczyły również dzieci z naszego przedszkola. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać zatańczonego przez sześciolatków eleganckiego poloneza oraz popisową piosenkę „Na raz, na dwa” w wykonaniu dziewczynek z grupy „Promyczków”. Z solowymi numerami wystąpiły: Karolina Radzik (wiersz „Paweł i Gaweł”), Emilka Michałek (piosenka „Co powie tata?”) i Karolina Kociołek (piosenka „Laleczka z saskiej porcelany”). Każde dziecko po swoim występie otrzymało kwiat z bibuły, wykonany przez seniorki z pracowni robótek ręcznych pani Stanisławy Oleksy, który mogło wręczyć swoim rodzicom.

Wtorkowy koncert był również okazją do podsumowania Dziecięcej Triady Artystycznej. Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Dyrektor Limanowskiego Domu Kultury Magdalena Szczygieł – Smaga wręczyli okolicznościowe puchary i czeki dla Miejskiego Przedszkola nr 4 oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 – placówek, które zwyciężyły w klasyfikacji generalnej tegorocznej Triady.

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są na stronie LDK:

https://www.ldk.limanowa.pl/galerie/koncert-z-okazji-dnia-mamy-i-taty-473

 

Skip to content