Ostatni etap DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ już za nami!

9 maja, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, odbyły się przesłuchania uczestników w ramach konkursu „Prezentacje Artystyczne”, będącego ostatnim etapem DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ. Obejmował on dwie kategorie: taniec i teatr. Swoje talenty na dużej scenie zaprezentowało ponad 180 osób. Wśród nich były również nasze utalentowane przedszkolaki! Grupa Promyczków zachwyciła publiczność i jury przedstawieniem teatralnym pt. „Smok Wawelski” oraz wspólnie z chłopcami z grupy Smerów – Adrianem, Olafem, Olkiem i Rafałem, zatańczyła widowiskowego poloneza. Oba występy przedszkolaków zostały nagrodzone I miejscami. GRATULUJEMY!!!

Więcej zdjęć z tego wydarzenia dostępnych jest na stronie LDK:

https://www.ldk.limanowa.pl/galerie/dziecieca-triada-artystyczna-2023-prezentacje-artystyczne

 

Skip to content