Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości

W środę, 8 listopada, dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 wzięły udział w środowiskowej uroczystości upamiętniającej 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Świętowanie tego ważnego dla wszystkich Polaków wydarzenia rozpoczęło się od „Poranka Patriotycznego”, gromadzącego na sali gimnastycznej całą społeczność Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 i wspólnego śpiewania pieśni o charakterze żołnierskim i patriotycznym. Przedszkolaki z grupy „Pszczółek”, „Smerfów”, „Promyczków” i „Sówek” brawurowo wykonały piosenkę „Serce w plecaku”, otrzymując gromkie brawa od publiczności. Następnie, z solowym występem, zaprezentowała się Karolinka Radzik wykonując utwór pt. „Sanitariuszka Małgorzatka”. Kolejnym punktem uroczystych obchodów Święta Niepodległości była Msza Święta w intencji Ojczyzny, odprawiona w kościele parafialnym oraz Apel Pamięci pod Pomnikiem Legionistów w parku.

 

Skip to content