Kategoria: Grupa 3 – Słoneczka

WIELKANOCNE WARSZTATY

W ramach realizacji Programu Innowacji Pedagogicznej „Mali artyści” opracowanej przez nauczycieli naszego przedszkola w dn. 10.04 w grupie starszaków oraz w dn. 11.04 w grupach młodszych przeprowadzone zostały warsztaty  praktyczne z udziałem dzieci i ich rodziców.

WYCIECZKA DO KRYNICY

W dniu 28 marca przedszkolaki z grupy II i III oraz dzieci z oddziału „0” wybrały się na wycieczkę autokarową do Krynicy Zdroju, by zobaczyć niezwykłe łyżwiarskie widowisko teatralne w wykonaniu zawodowych łyżwiarzy, aktorów i akrobatów z całej Polski.

Nasze przedszkolne talenty

Maja Topa i Anna Frączek wzięły udział w przeglądzie artystycznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Przyjazna Ziemia Limanowska” pt. “Łowimy lokalne talenty.”

18 grudnia Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” zorganizowało VI Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”.

CZYSTE POWIETRZE

W dniu 10 października 2018 r. nauczycielki przedszkola  z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej przeprowadziły akcję edukacyjną dla przedszkolaków dotyczącą zanieczyszczenia i ochrony powietrza.

Spotkanie z policjantami

Od początku roku szkolnego dzieci w naszym Przedszkolu poznawały podstawowe zasady bezpieczeństwa zarówno na terenie przedszkola jak i poza nim.

Legenda o smoku wawelskim

1 października 2018 r. do naszego przedszkola zawitał Teatrzyk Lalek  „Art cinema” z Nowego Sącza, który zaprezentował dzieciom „Legendę o smoku wawelskim.”