Kategoria: Grupa 3 – Smerfy

Spotkanie z policjantem

21 września dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 miały okazję spotkać się z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Dzień Kropki w grupie “Smerfów”

Grupa Smerfów obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Podczas zabaw i zagadek edukacyjnych dzieci kształtowały umiejętność liczenia, rozwijały kreatywność, doskonaliły koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację uwagi i budowały pewność siebie.

Wakacyjne życzenia od grupy “Smerfów”!

Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom przedszkola, Dzieciom i ich Rodzicom z okazji nadejścia upragnionych wakacji, dzieci z grupy Smerfów życzą zdrowego i bezpiecznego wypoczynku, pełnego ciepła i niezapomnianych wrażeń.

Wakacje!!!

“Góry i lasy, morze i rzeka… Tyle radości na wszystkich czeka. Tyle radości daje nam lato, więc je serdecznie kochamy za to!”