Kategoria: Kącik dla Rodziców

„Rola specjalistów w procesie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z uszkodzonym słuchem”.

Wczesne wspomaganie rozwoju to specjalistyczne zajęcia, z których korzystanie przysługuje dzieciom z różnorodnymi zaburzeniami rozwojowymi. Zasady organizacji zajęć, a także kwalifikacji do nich i to, jak przebiegają, określone zostały w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej. Oddziaływania wczesnego wspomagania rozwoju powinny rozpocząć się w jak najkrótszym czasie […]

BUNT TRZYLATKA

Twój trzylatek nie chce cię słuchać, stale się przekomarza, wścieka? Sprawdź, jak sobie wtedy radzić. I czy czasem nie lepiej ulec maluchowi?

OGŁOSZENIE

Dnia 24.11.2016 r. (czwartek) w przedszkolu odbędą się  Andrzejki, natomiast 25.11. (piątek) będziemy obchodzić   Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci mogą zabrać ze sobą do przedszkola swojego ulubionego misia.