Dzień Przedszkolaka

Fajnie być przedszkolakiem!

Bo przecież „… wszystkiego, co naprawdę warto wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu…”
/R. Fulghum/

Bajecznie kolorowe stroje, energiczna muzyka, konkursy i pokazy – to tylko niektóre atrakcje zorganizowane dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 4 w związku z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka przypadającego na dzień 20 września. W tym dniu wspólnie z dziećmi w szczególny sposób świętujemy to, że są przedszkolakami oraz przypominamy im o roli przedszkola w ich rozwoju i zdobywaniu konkretnych umiejętności. „Promienny uśmiech na twarzach dzieciaków to dla nas wielka motywacja do pracy”- tymi słowami przywitał dzieci dyrektor mgr Albert Golonka i życzył wszystkim „Miłego Dnia Przedszkolaka”. Następnie przedszkolaki, ubrane w kolory podkreślające ich przynależność do grup wiekowych, zostały zaproszone do wspólnej zabawy przez klauna Bonifacego i jego pomocników. Malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną, pokaz tworzenia baniek mydlanych czy modelowanie zwierzątek z balonów były gwarancją niezapomnianych wrażeń  a radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Przedszkolaki po raz kolejny obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, ale po raz pierwszy w Miejskim Przedszkolu nr 4, które od 01 września 2016 r. weszło w skład Zespołu Szkół Samorządowych nr 4. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej hucznej imprezy, propagującej ważność edukacji przedszkolnej. Mamy nadzieję, że tegoroczny Dzień Przedszkolaka będzie wspominany przez naszych wychowanków przez długi czas.

/Lucyna Wilk/

Galeria zdjęć

no images were found

Skip to content