Kategoria: Grupa 2 – Jeżyki

MIKOŁAJKI 2019

Do naszego przedszkola trochę wcześniej bo 5 grudnia przybył Mikołaj ze swoim pomocnikiem – Elfem!

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy “Magiczna moc bajek””

Nasze przedszkole w bieżącym roku szkolnym uczestniczy w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym „Magiczna moc bajek”, który jest odpowiedzią na realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej Ministerstwa Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2019/2020 oraz założeń podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Projekt będzie realizowany w grupie „Promyczków” oraz „Jeżyków”, w […]

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

27 września dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 miały okazję spotkać się z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

WIELKANOCNE WARSZTATY

W ramach realizacji Programu Innowacji Pedagogicznej „Mali artyści” opracowanej przez nauczycieli naszego przedszkola w dn. 10.04 w grupie starszaków oraz w dn. 11.04 w grupach młodszych przeprowadzone zostały warsztaty  praktyczne z udziałem dzieci i ich rodziców.

Zajęcia kulinarne

Czwartkowe przedpołudnie, 4 kwietnia, przedszkolaki z grupy „Jeżyków” spędziły niezwykle pracowicie, przygotowując kruche ciasteczka.

WYCIECZKA DO KRYNICY

W dniu 28 marca przedszkolaki z grupy II i III oraz dzieci z oddziału „0” wybrały się na wycieczkę autokarową do Krynicy Zdroju, by zobaczyć niezwykłe łyżwiarskie widowisko teatralne w wykonaniu zawodowych łyżwiarzy, aktorów i akrobatów z całej Polski.