Kategoria: Grupa 2 – Jeżyki

Festyn z okazji Dnia Dziecka

30 maja, na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Dyrekcję ZSP oraz Radę Rodziców.

Wesołych Świąt!

Drodzy Rodzice, kochane Przedszkolaki!   Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Wam najserdeczniejsze życzenia.

„Król lasu” – wycieczka do LDK

W pierwszym dniu wiosny – 21 marca – przedszkolaki z grupy Jeżyków, Pszczółek, Smerfów i Promyczków miały okazję obejrzeć w Limanowskim Domu Kultury przedstawienie teatralne pt. „Król lasu”, przygotowane przez Warszawski Teatr Edukacyjny.

Wycieczka przedszkolaków do LDK

24 lutego przedszkolaki z grupy Jeżyków, Pszczółek, Smerfów i Promyczków wybrały się do Limanowskiego Domu Kultury na przedstawienie pt. „Jak Rumcajs Cypiska uratował”.

Spotkanie opłatkowe w ZSP nr 4

W dniu dzisiejszym wszystkie przedszkolaki, wspólnie z całą społecznością szkolną uczestniczyły w uroczystym spotkaniu opłatkowym, ubogaconym pięknymi kolędami, wykonanymi przez starszych kolegów i koleżanki.  Łamiąc się tradycyjnym opłatkiem, składały sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Wigilia przedszkolaków

21 grudnia wszystkie przedszkolaki zgromadziły się na odświętnie udekorowanej jadalni, by tradycyjnie uczestniczyć w przedszkolnej wigilii.

Świąteczne przygotowania u „Jeżyków”

Święta tuż -tuż, dlatego Jeżyki nie marnowały w przedszkolu czasu i z wielkim zaangażowaniem włączyły się w świąteczne przygotowania: piekły pyszne pierniczki i ubierały choinkę.  ŻYCZYMY  ZDROWYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.  

Skip to content