Kategoria: Grupa 2 – Jeżyki

Spotkanie opłatkowe w ZSP nr 4

W dniu dzisiejszym wszystkie przedszkolaki, wspólnie z całą społecznością szkolną uczestniczyły w uroczystym spotkaniu opłatkowym, ubogaconym pięknymi kolędami, wykonanymi przez starszych kolegów i koleżanki.  Łamiąc się tradycyjnym opłatkiem, składały sobie nawzajem świąteczne życzenia.

Wigilia przedszkolaków

21 grudnia wszystkie przedszkolaki zgromadziły się na odświętnie udekorowanej jadalni, by tradycyjnie uczestniczyć w przedszkolnej wigilii.

Świąteczne przygotowania u „Jeżyków”

Święta tuż -tuż, dlatego Jeżyki nie marnowały w przedszkolu czasu i z wielkim zaangażowaniem włączyły się w świąteczne przygotowania: piekły pyszne pierniczki i ubierały choinkę.  ŻYCZYMY  ZDROWYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.  

„Plastusiowy pamiętnik”

23 listopada przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 4 wybrały się do Limanowskiego Domu Kultury na spektakl Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia pt. „Plastusiowy pamiętnik”.

Narodowe Święto Niepodległości

We wtorek, 8 listopada, dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 wzięły udział w środowiskowej uroczystości upamiętniającej 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Skip to content