Kategoria: Grupa 2 – Jeżyki

Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

14 grudnia w Limanowskim Domu Kultury odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś”, organizowany corocznie przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce.

Spotkanie z iluzjonistą

29 listopada wszystkie grupy z naszego przedszkola zgromadziły się w małej sali gimnastycznej by uczestniczyć w spotkaniu z iluzjonistą. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały pokaz „magicznych” sztuczek prezentowanych przez doświadczonego iluzjonistę. Występ magika został nagrodzony gromkimi brawami.

Kocham Polskę całym sercem!

W czwartek, 9 listopada, przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III miały okazję obejrzeć piękny montaż słowno – muzyczny z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości w wykonaniu dzieci z oddziału „O”.