Kategoria: Grupa 2 – Jeżyki

WIELKANOCNE WARSZTATY

W ramach realizacji Programu Innowacji Pedagogicznej „Mali artyści” opracowanej przez nauczycieli naszego przedszkola w dn. 10.04 w grupie starszaków oraz w dn. 11.04 w grupach młodszych przeprowadzone zostały warsztaty  praktyczne z udziałem dzieci i ich rodziców.

Zajęcia kulinarne

WYCIECZKA DO KRYNICY

W dniu 28 marca przedszkolaki z grupy II i III oraz dzieci z oddziału „0” wybrały się na wycieczkę autokarową do Krynicy Zdroju, by zobaczyć niezwykłe łyżwiarskie widowisko teatralne w wykonaniu zawodowych łyżwiarzy, aktorów i akrobatów z całej Polski.

18 grudnia Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” zorganizowało VI Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem „GORE GWIAZDA JEZUSKOWI W PRZEDSZKOLACH DZIŚ”.

WYCIECZKA NA CMENTARZ

Święto Zmarłych, to czas, w którym odwiedzamy groby i wspominamy tych, którzy od nas odeszli.

Wycieczka do Skansenu NA JĘDRZEJÓWCE

W środę 17 października oraz w czwartek 18 października starszaki i średniaki z naszego przedszkola pod opieką swoich pań wybrały się na wycieczkę do Laskowej, gdzie znajduje się prywatne muzeum – skansen Na Jędrzejówce.