Kategoria: Grupa 3 – Pszczółki

MotoMikołaje

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili MotoMikołaje! Nikt nie spodziewał się takiej wyjątkowej wizyty, więc zdziwienie dzieci było ogromne, tym bardziej, że Mikołaje zaskoczyli przedszkolaków podczas obiadu. Było bardzo słodko i wesoło!

„Plastusiowy pamiętnik”

23 listopada przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 4 wybrały się do Limanowskiego Domu Kultury na spektakl Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia pt. „Plastusiowy pamiętnik”.

Narodowe Święto Niepodległości

We wtorek, 8 listopada, dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 4 wzięły udział w środowiskowej uroczystości upamiętniającej 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dzień Edukacji Narodowej

13 października przedszkolaki z grupy Promyczków, Smerfów i Pszczółek uczestniczyły w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.