Kategoria: Grupa 3 – Pszczółki

Spotkanie z iluzjonistą

29 listopada wszystkie grupy z naszego przedszkola zgromadziły się w małej sali gimnastycznej by uczestniczyć w spotkaniu z iluzjonistą. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały pokaz „magicznych” sztuczek prezentowanych przez doświadczonego iluzjonistę. Występ magika został nagrodzony gromkimi brawami.

Spektakl teatralny „Piotruś Pan”

23 listopada cztery najstarsze grupy z naszego przedszkola: „Pszczółki”, „Smerfy”, „Promyczki” oraz „Sówki” wybrały się do Limanowskiego Domu Kultury na spektakl teatralny pt.”Piotruś Pan” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Kocham Polskę całym sercem!

W czwartek, 9 listopada, przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III miały okazję obejrzeć piękny montaż słowno – muzyczny z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości w wykonaniu dzieci z oddziału „O”.

Dzień Mamy i Taty w grupie Pszczółek

26 maja nasze przedszkolaki gościły na uroczystej akademii swoich Rodziców, by poprzez wiersze, piosenki i tańce przekazać im serdeczne życzenia i wyrazić swoją miłość. Mamo, Tato Kochamy Was!!!

Festyn z okazji Dnia Dziecka

30 maja, na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Dyrekcję ZSP oraz Radę Rodziców.